Numatic George – kultowy odkurzacz w nowej odsłonie

Rower Kross z internetu
Październik 5, 2018
Sposoby na dietę
Grudzień 14, 2018

Numatic George – kultowy odkurzacz w nowej odsłonie

Kultowe odkurzacze Numatic na stałe zapisały się na kartach historii dzięki nietuzinkowemu wyglądowi, jednak brytyjska firma chce iść o krok dalej, przedstawiając najnowsze urządzenia odkurzające oraz piorące. Jednym z nich jest Numatic Geroge, 5-cio funkcyjna maszyna czyszcząca.

George proponuje worek o pojemności 15L (w domowym użytkowaniu nie trzeba go wymieniać nawet kilkanaście miesięcy), ponad 13-metrowy zasięg pracy, wymienny oraz odporny na zapychanie filtr o powierzchni ponad 1500cm2 i możliwość prania poprzez pracę na mokro. Jest to największy z serii odkurzaczy od firmy Numatic, co gwarantuje jakość, wytrzymałość i opłacalność urządzenia. Jest wykonany z aluminium oraz wytrzymałego tworzywa STRUCTOFOAM®. W asortymencie wraz z urządzeniem znajdziemy ponad 10 dodatkowych akcesoriów, które ułatwią korzystanie z produktu. W ich skład wchodzą przydatne węże ssące o długości 2 i 3 metrów, ssawki szczelinowe, do czyszczenia tapicerek, do zbierania wody oraz trzy torby do zbierania nieczystości. Po wykonanej pracy możemy łatwo odpiąć rury ssące, co ułatwia korzystanie z urządzenia.

George pomimo klasycznego wyglądu proponuje również najnowsze technologie, takie jak torba przeciwalergiczna HEPA-FLO®, turbina ssąca HEM® oraz chłodzenie silnika odkurzacza TwinFlo ByPass. Wszystkie te aspekty w połączeniu z silnikiem o mocy ponad 1000W tworzą niezawodny brytyjski produkt. Dodatkowe funkcje, które wyróżniamy to pranie dywanów, wykładzin i tapicerek oraz automatyczny zwijacz 10-metrowego przewodu.

Komentarze są wyłączone.