Jak wybrać odpowiednie płytki schodowe?
Wrzesień 21, 2018
Rower Kross z internetu
Październik 5, 2018

Hp Elitebook- klasa i wydajność

Szukasz laptopa wystarczająco mocnego do wymagających zadań biurowych przy użyciu specjalistycznego oprogramowania? Czy też laptopa z dotykowym ekranem o lekkiej konstrukcji, jednocześnie na tyle wytrzymałego, że bez problemu można go zagrać w podróż? A może jedno i drugie? Specjaliści z firmy Hp przygotowali rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał się już dłużej zastanawiać. Hp elitebook to połączenie wysokiej wydajności podzespołów z nową, cienką konstrukcją o nieprzeciętnym designie w którą wbudowane są wszystkie potrzebne do pracy porty. Waga laptopa nie przekracza 1,5 kg co czyni go idealnym partnerem do podróży. Duża mobilność łączy się z nieprzeciętną wytrzymałością co sprawia, że nie musimy bać się o niego przy każdym upadku.

Wysokiej klasy podzespoły predysponują go do miana laptopa biznesowego, używanego do trudnych zadań, przetwarzania i przechowywania dużej ilości danych. Użytkownicy laptopów biznesowych wymagają od nich dbałości o bezpieczeństwo danych zawartych na twardych dyskach. Hp elitebook wyposażone są w funkcje ochrony prywatności HP SureView, która chroni użytkownika przed podglądaczami. Dodatkowo moduł TPM zapewnia korzystanie ze wszystkich funkcji zabezpieczeń. Twoje dane jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne jak w laptopach serii elitebook.

Laptopy serii elitebook to wydajne stacje klasy korporacyjnej o cechach laptopów mobilnych. Zapewnią przyjemność użytkowania wymagającym użytkownikom zarówno indywidualnym jak i biznesowym. Łączy nieprzeciętny design z wysoce wydajnymi podzespołami, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Komentarze są wyłączone.